PG Thelander

PG Thelander
PG Thelander
PG Thelander
PG Thelander

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

P.G THELANDER (född 1936): (2) "Grafiskt blad", signerad P.G.Thelander, 88/100, offset, 40x50 cm samt "Korv, potatis, morot", osignerad, litografi uppklistrad på kartong, 32x39 cm, oramade

Smärre hanteringsveck

335102

2015-10-17