Olja på duk

Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk
Olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LENNART LANDQVIST (född 1925): "Havet", signerad och daterad 64, olja på duk, 120x150 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

335112

2015-10-22