Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STELE, 1900-talets första hälft, Indien, föreställande Hanuman, träskuren och bemålad dekor, höjd ca 20 cm
Skador, slitage
335121
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här