Stele Indien

Stele Indien
Stele Indien
Stele Indien
Stele Indien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STELE, 1900-talets första hälft, Indien, föreställande Hanuman, träskuren och bemålad dekor, höjd ca 20 cm

Skador, slitage

335121

2015-10-17