KG Nilson serigrafi

KG Nilson serigrafi
KG Nilson serigrafi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): Den rosa stenen, signerad och daterad K-G Nilsson 1986, 62/260, färgserigrafi, 30x30 cm

335141

2015-10-21