Harald Lyth färglitografi

Harald Lyth färglitografi
Harald Lyth färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD LYTH (född 1937): Komposition, signerad Lyth, 50/54, färglitografi, 38x58 cm

335142

2015-10-21