Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄRL, lergods, Shipibo, Sydamerika, mansfigur, bemålad, höjd ca 20 cm
Nagg, slitage
335143
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här