Gräddkanna såsslev silver

Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver
Gräddkanna såsslev silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, SÅSSLEV, SALTSKEDAR, silver, mestadels 1800-tal, total vikt ca 260 g

Slitage, skador, gravyr

335144

2015-10-17