Oljemålning
Closed
2015-10-17
335145
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal), Madonnan och barnet, olja på duk, ca 27 x 21 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall