Satsbord 3 dlr

Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr
Satsbord 3 dlr

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-tal, fanérat med masurbjörk, höjd ca 47, ´47 x 45 cm

Skador, slitage, fläckar

335146

2015-10-17