Skålar servettringar bägare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, SERVETTRINGAR, BÄGARE, silver, skålarnas höjd ca 6-10 cm, vikt ca 390 g

Gravyr, slitage, skador

335149

2015-10-17