Pipställ

Pipställ
Pipställ
Pipställ
Pipställ
Pipställ
Pipställ

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIPSTÄLL med ca 8 pipor, 1800-talets senare hälft, merparten med silverbeslag, ställets höjd ca 60 cm

Piporna ej kompletta och med skador

335153

2015-10-17