Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CYKEL, 1900-talets andra hälft, Crescent, "307 Fashion line", "Världsmästarcykeln", originaldetaljer
Skador: Renoverad, kompletterad
335157
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här