Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk, urtavlan märkt Ernst Stockholm (Petter Ernst 1714-84), skuren dekor, förgylld, höjd 103 cm
Lagningar, smärre skador, bortfall
335159
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här