Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk, urtavlan märkt Ernst Stockholm (Petter Ernst 1714-84), skuren dekor, förgylld, höjd 103 cm

Lagningar, smärre skador, bortfall

335159

2015-10-17