Takarmaturer 1 par
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATURER, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, sannolikt Hans Annell & Hans-Agne Jacobsson, i form av fotogenlampor, kupor med dekor av meanderslinga, höjd 82, diameter 73 cm
PROVENIENS: Östermalmskällaren
335171
2015-10-17