Stolar 1700/1800-tal

Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal
Stolar 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1700/1800-tal, Louis XV, betsade, sitthöjd 46 cm

Smärre slitage, renoverade

335178

2015-10-17