Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, furu, beslag i mässing, höjd ca 204, 119x57 cm, nyckel finns

Slitage

335180

2015-10-17