Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, furu, beslag i mässing, höjd ca 204, 119x57 cm, nyckel finns
Slitage
335180
2015-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här