Skulptur brons signerad ME

Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME
Skulptur brons signerad ME

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONOGRAMISTEN ME (möjligen Marianne Ebeling, 1900-tal), Torso med vingar, monogramsignerad ME, brons, 11x6,5 cm

335181

2015-10-17