Golvlampa Josef Frank

Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank
Golvlampa Josef Frank

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2548, valnöt, höj/sänkbar, maxhöjd ca 135 cm

Bruksslitage, skärm med smärre skador

335204

2015-10-18