Satsbord Josef Frank

Satsbord Josef Frank
Satsbord Josef Frank
Satsbord Josef Frank
Satsbord Josef Frank
Satsbord Josef Frank
Satsbord Josef Frank

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, satsbord, 3 delar, Svenskt Tenn, modellnummer 618, valnöt, höjd 55, 36x55 cm

Slitage, repor

335223

2015-10-18