Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Biljard, signerad Zorn, etsning, 17,5 x 12,8 cm. Utförd 1898. Samlarstämpel JG.
Litteratur: Asplund 137, Hjert & Hjert 195, ZG 137

335232

2015-10-22