Gripsholmsstolar signerade
2015-10-18
335236
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, s.k. gripsholmsstolar, 1900-tal , vitmålade, märkta BL
Bruksslitage