Gripsholmsstolar signerade

Gripsholmsstolar signerade
Gripsholmsstolar signerade
Gripsholmsstolar signerade
Gripsholmsstolar signerade
Gripsholmsstolar signerade
Gripsholmsstolar signerade

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, s.k. gripsholmsstolar, 1900-tal , vitmålade, märkta BL

Bruksslitage

335236

2015-10-18