Servisdelar, England
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SERVISDELAR, "Block Derby", 1800-tal, kaffe och tegods, betående av: 8 kaffekoppar, 4 tekoppar, kanna, sockerskål, gräddsnipa
Kuntoraportti
Skador, lagningar
335255
Päivämäärä:
2015-10-18