Servisdelar, England

Servisdelar, England
Servisdelar, England
Servisdelar, England
Servisdelar, England
Servisdelar, England
Servisdelar, England

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SERVISDELAR, "Block Derby", 1800-tal, kaffe och tegods, betående av: 8 kaffekoppar, 4 tekoppar, kanna, sockerskål, gräddsnipa

Kuntoraportti

Skador, lagningar

335255

Päivämäärä:

2015-10-18