Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, 1900-talets senare del, skuren och bronserad dekor, längd ca 120 cm

Bruksslitage

335283

2015-10-18