ÅWA olja

ÅWA olja
ÅWA olja
ÅWA olja
ÅWA olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Kustmotiv, signerad och daterad åwa 1953, olja på papper, ca 27x60 cm

335285

2015-10-18