Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF GOWENIUS (1896-1960): Blomsterstilleben , signerad R Gowenius 40, olja på duk, 55 x 46 cm

335322

2015-10-18