Dalahäst tidigt 1900-tal

Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, tidigt 1900-tal, sannolikt av Rytter Olof Mattsson, höjd 16,5 cm

Smärre slitage, avslag vid öronen

335327

2015-10-18