Carl Johan Danielsson

Carl Johan Danielsson
Carl Johan Danielsson
Carl Johan Danielsson
Carl Johan Danielsson
Carl Johan Danielsson
Carl Johan Danielsson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945): Domherrar i snölandskap, signerad och daterad C Danielson 25, olja på duk, 52x40 cm

335328

2015-10-22