K-G Nilson olja

K-G Nilson olja
K-G Nilson olja
K-G Nilson olja
K-G Nilson olja
K-G Nilson olja
K-G Nilson olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

K-G NILSON (född 1942), "Partiklar", signerad och daterad KG Nilson 2008, olja på duk, ca 70x70 cm

335342

2015-10-27