David Wallin 1918 olja

David Wallin 1918 olja
David Wallin 1918 olja
David Wallin 1918 olja
David Wallin 1918 olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): "Vid Trosa" signerad D. Wallin, 1918, olja på pannå, 30x27 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Smärre kantslitage

335365

2015-10-18