Blåvita tallrikar

Blåvita tallrikar
Blåvita tallrikar
Blåvita tallrikar
Blåvita tallrikar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, underglasyr i blått, motiv av landskap, diameter 22,5 cm

Enstaka kantnagg

335370

2015-10-18