Piero Fornasetti bricka

Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka

Klubbat för:

8 400 SEK

1 500 SEK

PIERO FORNASETTI, bricka, Italien, bemålad plåt, dekor av förgyllda bestick mot malakitimiterande bakgrund, etikettmärkt Fornasetti, ca 59,5x25,5 cm

Slitage

335371

2015-10-18