Klubbat för:
8 400 SEK
1 500 SEK
PIERO FORNASETTI, bricka, Italien, bemålad plåt, dekor av förgyllda bestick mot malakitimiterande bakgrund, etikettmärkt Fornasetti, ca 59,5x25,5 cm
Slitage
335371
2015-10-18