Schuco "YES OR NO" teddybjörn + Steiff handdocka

Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco
Schuco

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHUCO TRICKY "YES OR NO", TEDDYBJÖRNAR, 2 st, omkring 1950-tal, plysch, bruna och svarta ögon i glas, trampdynor av filt, rörliga leder, längd 21 cm vardera,
HANDDOCKA, Steiff, längd 24 cm

Handdocka med slitage

335389

2015-10-18