Lindberg skulptur

Lindberg skulptur
Lindberg skulptur
Lindberg skulptur
Lindberg skulptur
Lindberg skulptur
Lindberg skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

T. LINDBERG, byst, kvinnoporträtt, gips, signerad och daterad T. Lindberg 1925, höjd ca 33 cm

Slitage, nagg

335404

2015-10-18