Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Kashan, ca 360x270 cm

Smärre slitage, kant med lagningar, fläckar, kortsidor tappar knutar

335406

2015-10-26