S Ewert oljemålning

S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning
S Ewert oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

S EWERT, kvinnomotiv, olja på duk, signerad S Ewert, 80 x 65 cm

335407

2015-10-18