MIniatyrmålningar

MIniatyrmålningar
MIniatyrmålningar
MIniatyrmålningar
MIniatyrmålningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 4 st., 1800-tal, föreställande Gustav ll Adolf, Drottning Kristina, Goethe samt Lady Hamilton, signerade gouacher, benramar, 12,5 x 14,5 cm

335412

2015-10-18