Ljusstake silver

Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver
Ljusstake silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, silver, rokokostil, för 5 ljus, importstämplad, höjd 28 cm, fylld botten

Bruksslitage

335417

2015-10-18