Kastruller 18-1900-tal

Kastruller 18-1900-tal
Kastruller 18-1900-tal
Kastruller 18-1900-tal
Kastruller 18-1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KASTRULLER, 10 st., sekelskifte 1900, koppar, handtag märkta bl a. märkta A&H Metall AB i stjärna, invändigt förtennade, Skultuna samt CA Bayard, diameter ca 12-35, höjd ca 7-15 cm

Slitage, bucklor

335418

2015-10-23