Kastruller 18-1900-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KASTRULLER, 10 st., sekelskifte 1900, koppar, handtag märkta bl a. märkta A&H Metall AB i stjärna, invändigt förtennade, Skultuna samt CA Bayard, diameter ca 12-35, höjd ca 7-15 cm
Slitage, bucklor
335418
2015-10-23