Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, skiva i grå sten, fanerat i mahogny, beslag och lister i mässing, utdragsskiva, höjd ca 74, 45 x 30 cm
335419
2015-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här