Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
BONBONJÄR, empirestil, SKED, silver, 1800-tal, importstämplar, höjd 12 cm, längd 20,5 cm, vikt ca 227 g
Bonbonjär med gåvoinskription
335429
2015-10-18