Bonbonjär samt sked silver

Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver
Bonbonjär samt sked silver

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

BONBONJÄR, empirestil, SKED, silver, 1800-tal, importstämplar, höjd 12 cm, längd 20,5 cm, vikt ca 227 g

Bonbonjär med gåvoinskription

335429

2015-10-18