Tord Lager oljemålning

Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

TORD LAGER (född 1942), "Slättlandskap", signerad, olja på duk, 1978, 45x60 cm
Utställd Sveagalleriet, "Konstens stormarknad VII"

335434

2015-10-18