Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
TORD LAGER (född 1942), "Slättlandskap", signerad, olja på duk, 1978, 45x60 cm
Utställd Sveagalleriet, "Konstens stormarknad VII"
335434
2015-10-18