Matgafflar 1800-tal

Matgafflar 1800-tal
Matgafflar 1800-tal
Matgafflar 1800-tal
Matgafflar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGAFFLAR, 6 st, silver, Zethelius och A. Lundqvist, modell gammal fransk, Stockholm 1800-talets första del, vikt totalt ca 435 g

Monogram, framtill något böjda

335436

2015-10-18