Lilla my

Lilla my
Lilla my
Lilla my
Lilla my
Lilla my
Lilla my

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

ATELIE FAUNI, "Lilla My", Finland, 1960-tal, märkt under fot, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

335452

2015-10-18