Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANDELABER, 1 par, nysilver, "Grönsö", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, löstagbar ljusarmar, höjd ca 41 cm
Slitage
335454
2015-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här