Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, 2-lådor, stenskiva, höjd 77, bredd 70, djup 34 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, slitage

335460

2015-10-29