Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1800-tal, 2-lådor, stenskiva, höjd 77, bredd 70, djup 34 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage
335460
2015-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här