Orientmatta
2015-11-01
335469
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, persisk, 1900-talets tredje kvartal, trädgårdsmönster, 192x132 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre slitage, mindre skador