Pari nysilver

Pari nysilver
Pari nysilver
Pari nysilver
Pari nysilver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKOR, UPPLÄGGNIGNS FAT, TRANCHERINGS BESTICK Georg jensen, bl.a. nysilver, 1900-talets andra hälft, ca 31 x 20 - 34 x 34 cm

Slitage

335485

2015-10-19